מיזמים המשתתפים בתכנית

30 נובמ'
Zikit מבטיחה לשפר את חווית הקניות שלנו בקניונים ובמרכזי הקניות בכך שתתגמל אותנו בפרסים והטבות - רק בעבור הכניסה שלנו אל החנות.
09 מרץ
ג'יגורו מתכננת לעשות למחשב ולנייר בכיתת הלימוד את מה שמהחשב עשה למכונת הכתיבה במשרד. כיום, אין פתרונות טובים למובייל לסטודנטים, סטודנטים עדיין צריכים להדפיס ולצלם מאות דפים בשנה ולאלתר ע"מ לתקשר ולשתף חומר.
BVA
09 מרץ
BVA יוצר ערוץ תקשורת לשיתוף מידע בין המותג לבין הצרכן אשר עוזר להילחם בזיופים, לקדם מכירות ולבצע בקרה על ערוצי הפצה  BVA
09 מרץ
eGrocery הנה הפלטפורמה הקהילתית הראשונה למסחר אלקטרוני בשוק מוצרי המזון.eGrocery משלבת פתרון טכנולוגי מבוסס ענן ומודל עסקי ייחודי המאפשר לכל בעל סופרמרקט להיכנס לעולם החדש של מסחר אלקטרוני במודל חסר סיכון, ללא צורך בהשקעת הון עצמי
10 נובמ'
חברת MobiWize מפתחת טכנולוגיה חדשנית הגורמת לנהיגה חסכונית יותר, בטוחה יותר וידידותית יותר לסביבה ומציעה פתרונות ייחודיים עבר יצרניות רכב, מנהלי ציי רכב ונהגים מקצועייםהחברה מובילה פיתוח פורץ דרך שכולל יישומים המתבססים על קונספט "חיזוי אופק" ומערכת שלומדת את ביצועי הרכב על תנאי דרך משתנים.
10 נובמ'
המיזם מפתח אפליקציה לסמארטפונים שנלחמת בגניבת רכבים.
10 נובמ'
טכנולוגיה חדשנית ,אשר תאפשר לאנשים בעלי דיבור משובש לתקשר עם הסביבה בצורה טבעית ופשוטה, באמצעות הדיבור שלהם.
09 יולי
Scan2Login היא אפליקציית login מבוססת QRcode. אפליקציית scan2login מציעה פתרון מהפכני לבעיה הכואבת של ריבוי סיסמאות והקושי לזכור אותן.Scan2login מאפשרת למשתמש לבחור סיסמאות חזקות ביותר ללא הצורך לזכור אותן או להקליד אותן בכניסה לאתר.
09 יולי
שופטי מחזירת את חווית השופינג לעולם הווירטואלי, וזאת ע"י יצירת חוויה המאחדת את החנויות השונות והשירותים השונים.
09 יולי
זיהוי ודיווח עבירות תנועה בעזרת מצלמת ווידאו ותוכנה בלבד.הפתרון של argus מבוסס על ראיה ממוחשבת. מתוך ווידאו התוכנה מנתחת ומפענחת את מה שקורה בשטח.