מיזמים המשתתפים בתכנית

30 נובמ'
Zikit מבטיחה לשפר את חווית הקניות שלנו בקניונים ובמרכזי הקניות בכך שתתגמל אותנו בפרסים והטבות - רק בעבור הכניסה שלנו אל החנות.
09 מרץ
eGrocery הנה הפלטפורמה הקהילתית הראשונה למסחר אלקטרוני בשוק מוצרי המזון.eGrocery משלבת פתרון טכנולוגי מבוסס ענן ומודל עסקי ייחודי המאפשר לכל בעל סופרמרקט להיכנס לעולם החדש של מסחר אלקטרוני במודל חסר סיכון, ללא צורך בהשקעת הון עצמי
09 מרץ
ג'יגורו מתכננת לעשות למחשב ולנייר בכיתת הלימוד את מה שמהחשב עשה למכונת הכתיבה במשרד. כיום, אין פתרונות טובים למובייל לסטודנטים, סטודנטים עדיין צריכים להדפיס ולצלם מאות דפים בשנה ולאלתר ע"מ לתקשר ולשתף חומר.
BVA
09 מרץ
BVA יוצר ערוץ תקשורת לשיתוף מידע בין המותג לבין הצרכן אשר עוזר להילחם בזיופים, לקדם מכירות ולבצע בקרה על ערוצי הפצה  BVA
10 נובמ'
חברת MobiWize מפתחת טכנולוגיה חדשנית הגורמת לנהיגה חסכונית יותר, בטוחה יותר וידידותית יותר לסביבה ומציעה פתרונות ייחודיים עבר יצרניות רכב, מנהלי ציי רכב ונהגים מקצועייםהחברה מובילה פיתוח פורץ דרך שכולל יישומים המתבססים על קונספט "חיזוי אופק" ומערכת שלומדת את ביצועי הרכב על תנאי דרך משתנים.
10 נובמ'
המיזם מפתח אפליקציה לסמארטפונים שנלחמת בגניבת רכבים.
10 נובמ'
טכנולוגיה חדשנית ,אשר תאפשר לאנשים בעלי דיבור משובש לתקשר עם הסביבה בצורה טבעית ופשוטה, באמצעות הדיבור שלהם.
09 יולי
זיהוי ודיווח עבירות תנועה בעזרת מצלמת ווידאו ותוכנה בלבד.הפתרון של argus מבוסס על ראיה ממוחשבת. מתוך ווידאו התוכנה מנתחת ומפענחת את מה שקורה בשטח.
09 יולי
iBidLow הינו פלטפורמה אינטרנטית המאפשרת ל-143 מיליון לקוחות אתרי הזמנת המלונות הלא-גלויים (Opaque Hotel) להתגבר על אי הודאות בשיטה ולהעריך מראש, איזה מלון הם יקבלו וכמה עליהם לשלם עבורו בשביל להגדיל את הסיכוי.iBidLow הינו פלטפורמה אינטרנטית המאפשרת ל-143 מיליון לקוחות אתרי הזמנת המלונ
09 יולי
אפליקציה לטלפון הסלולארי המספקת את 5 התוצאות הטובות ביותר מהמדיה החברתית כמעט לכל שאלה (בעיקר שאלות רלוונטיות למוצר ואו שרות) האפליקציה מנטרת שיחות במדיה החברתית, בלוגים ופורומים רלוונטיים ומעדכנים גרף מידע(knowledge graph) בזמן אמת.